در یک نگاه

درباره شرکت 
گروه صنعتي ابري با ايده نيل به خود كفايي و همسو با رشد اقتصادي كشور در سال 1364 فعاليت خود را در زمينه توليد قطعات فلزي با نام ابري آغاز نمود
مدیران ارشد گروه صنعتی ابری، پس از سالها تلاش و تجربه در صنعت خودرو سازی کشور و دستیابی به نتایج بسیار موثر و بر انگیزنده، هم اکنون موفق شده اند که در سال 2012 (1391) شرکت قفل ناکو Nacolock)  (را با هدف طراحی و تولید انواع قفل و یراق آلات ساختمانی با دامنه ای وسیع از محصولات و توانائی ها به عنوان یکی از شرکتهای وابسته به گروه ابری را تاسیس نمایند.
سال تاسیس 2012
بنیانگذار و موسس 
آقای ابوالقاسم ابری لنجوانی
رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل
هدف کسب عنوان برترین طراح و سازنده شیشه بالابر های برقی و دستی در ایران و خاورمیانه ، گروه صنعتی ابری را به این خود باوری رساند تا رسیدن به جایگاه ممتاز در صنعت قفل و یراق آلات ساختمانی را نیز در چشم انداز خود داشته باشد و به عنوان یک هدف اصلی ،قرار گرفتن در کنار برترین تولید کنندگان این محصولات در سطح جهان را در چشم انداز آینده خود مد نظر قرار دهد.
ارزشها 
1. خلق ارزشهای افزوده
2. فرهنگ سازمانی مبتنی بر کار تیمی
3. بهبود مستمر
4. نگاهی به افق آینده
5. همکاری زنجیره تامین جهت رضایت مشتریان
کیفیت ، کلید موفقیت
شرکت ناکو در راستای رسیدن به اهداف خود در بخش کیفیت ، رسیدن به سطح کیفیت جهانی را مدنظر داشته و با به کارگیری آموزش های نوین مدیریتی ، گام های بسیار موثری برداشته است.
کسب گواهینامه کیفیت ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۰ از شرکت MIC گواه این مطلب است.
محصولات  توجه به کیفیت و نوآوری، به کارگیری فناوری روز و اهتمام به بهبود مستمر را سرلوحه کار خود در محصولات تولید شده توسط این گروه صنعتی قرار داده است.
پرسنل
1۵۰ نفر
وب سایت 
www.nacolock.com
آدرس کارخانه 
کیلومتر ۲۴ جاده خاوران ،خاتون آباد،خیابان کانال آب شمالی(یادگار امام) شماره ۳۰
ارتباطات
واحد مخابرات : ۵-۰۲۹۲۳۰۶۳۹۲۱
پست الکترونیکی: Info@nacolock.com
کد پستی: ۹۷۶۴۸-۳۳۹۱۱
صندق پستی: ۳۶۳-۱۸۷۱۵